Co je u nás nového?
Více

Pomáháme s vámi zlepšovat veřejný prostor
Více

Turistika jedině šetrně!
Více

Podporujeme šetrné zacházení s vodou
Více

Pečujeme o stromy
Více

Vzděláváme i bavíme v naší Otevřené zahradě

Více

12.9.2018

Měsíc dobročinné závěti startuje 13. září

Nadace Partnerství jako každoročně připojuje k iniciativě Koalice pro snadné dárcovství k Měsíci dobročinné závěti a ke Dni dárců. Mezinárodní den závětí 13. září lidem v desítkách zemí po celém světě připomene význam závěti a možnost věnování peněz, nemovitosti či cenných papírů dobročinné nebo veřejně prospěšné organizaci.

30.8.2018

Čtvrtý ročník grantového programu Zelené oázy startuje

Od 30. srpna je možné přihlašovat projekty do dalšího ročníku grantového programu Zelené oázy, který naše nadace vyhlašuje společně se společností MOL, Česká republika. Chceme pomoci vrátit zeleň a vodní prvky do měst a obcí, které pomáhají s adaptací na změny klimatu.

23.8.2018

​Festival EKOFILM představí 25 filmů z 12 zemí světa včetně Ghany nebo Indie.

Desítky filmů z celého světa a setkání s jejich tvůrci v kině Scala, přehlídka technologických trendů a zajímavostí v areálu EKOEXPO na náměstí Svobody, programy pro školy i diskuze v Otevřené zahradě i v prostorách Masarykovy univerzity, zážitkové programy i koncerty. Takový bude letošní EKOFILM v Brně, který naše nadace pomáhá organizovat.

2.8.2018

Arboristé pomáhají zachránit Stromy svobody

Nadace Partnerství ve spolupráci s osmnáctkou arboristů sponzorsky ošetřuje Stromy svobody.

2.8.2018

Zelené střechy v Otevřené zahradě pomáhájí zvládat horka

Nadace Partnerství od roku 2016 monitoruje vliv zelené střechy na teploty v Otevřené zahradě. Výsledky měření ukazují, kudy se mohou ubírat plány měst na boj s vedry.

17.9.2018

Instalovali jsme první totem v Praze.

Naše nadace instalovala v Praze zbrusu nový sčítač cyklistů a pěších, který pomůže lepšímu mapování potřeb bezmotorové dopravy.

3.9.2018

Finalisté Stromu roku zamíří na veletrh Green World

Od 6. do 7. září bude na brněnském výstavišti probíhat veletrh Green World. Můžete zde potkat i výstavu finalistů ankety Strom roku.

21.8.2018

Dvojice komunitních zahrad z Ústí nad Labem získala ocenění Zelená oáza roku

Letošní ocenění pro nejlepší projekty z programu Zelené oázy si odnášejí společně dva komunitní projekty z Ústí nad Labem.