Přehled škol zapojených do projektu v letech 2007-2015

A-H     Ch-N     O-Ž

Andělská Hora (okres Bruntál): ZŠ a MŠ Andělská Hora
Bílá Třemešná (okres Trutnov): ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
Bobrová (okres Žďár nad Sázavou): Základní škola 
Brno: Základní škola Horníkova
Brno-Chrlice: ZŠ a MŠ Jana Broskvy
Častolovice (okres Rychnov nad Kněžnou): ZŠ a MŠ Častolovice
Česká Ves (okres Jeseník): ZŠ Česká Ves
České Meziříčí (okres Rychnov nad Kněžnou): ZŠ České Meziříčí
Děčín ZŠ Kamenická
Dlouhý Most (okres Liberec) ZŠ a MŠ Dlouhý Most
Dolní Cerekev (okres Jihlava): Mateřská škola
Dolní Lhota (okres Zlín): Základní škola
Dolní Loučky (okres Brno venkov): Základní škola a mateřská škola 
Duchcov: Základní škola Antonína Sochora
Dvůr Králové nad Labem: Základní škola a praktická škola
Frenštát pod Radhoštěm: MŠ a MŠ Frenštát pod Radhoštěm
Hora Svaté Kateřiny (okres Most): Základní škola a mateřská škola
Horka nad Moravou (okres Olomouc): Základní škola a Mateřská škola
Hořepník (okres Pelhřimov): Základní škola a mateřská škola
Hradec Králové: ZŠ a MŠ Jiráskovo náměstí
Hranice (okres Cheb): ZŠ Hranice
...nahoru


Chomutov ZŠ Hornická
Chomutov: Základní škola Školní
Choryně (okres Vsetín): ZŠ a MŠ Choryně
Chotoviny (okres Tábor): Základní škola
Chrast u Chrudimi: Základní škola
Chroustovice (okr.Chrudim): Odborné učiliště a Praktická škola
Chrudim: Mateřská škola Na Valech
Janov nad Nisou (okres Jablonec n.N.): Základní a mateřská škola
Jedlí (okres Šumperk): Základní škola a mateřská škola
Jihlava: Základní škola Seifertova
Kamenice (okres Jihlava): Základní a mateřská škola
Kamenický Šenov: Základní škola a mateřská škola
Klášterec nad Ohří: Základní škola Krátká
Kostelní Lhota (okres Nymburk):   Základní škola
Kravsko (okres Znojmo): Základní škola a mateřská škola
Krupka: Biskupské gymnázium Bohosudov
Křídla (okres Žďár nad Sázavou): Základní škola a Mateřská škola 
Křtiny (okres Blansko): Základní škola a Mateřská škola
Kyjov: Mateřská škola a Základní škola Kyjov
Lázně Kynžvart (okres Cheb): ZŠ a MŠ Lázně Kynžvart
Lelekovice (okres Brno-venkov): ZŠ Lelekovice
Leština (okres Šumperk): Základní škola B. Hrbka a Mateřská škola
Liberec: ZŠ a ZUŠ Jabloňová
Liberec: Základní škola Na Perštýně
Liptál (okres Vsetín): Základní škola
Litoměřice LINGUA UNIVERSAL soukromá ZŠ a MŠ s.r.o. 
Lomnice nad Popelkou: Dům dětí a mládeže Sluníčko
Lovčice (okres Hodonín): Základní a mateřská škola
Meziboří (okres Most): Základní škola
Morašice (okres Svitavy): ZŠ Morašice
Nižbor (okres Beroun): Rodinné centrum
Nový Jičín: ZŠ Nový Jičín, Komenského 68 a Komenského 66
...nahoru

Odry: Základní škola
Okříšky (okres Třebíč): Základní škola
Olomouc: Obchodní akademie
Ostopovice (okres Brno - venkov): Mateřská škola a Základní škola
Ostrava: Mateřská škola Čs.exilu
Pecka (okres Jičín): Základní škola a Mateřská škola
Písek: ZŠ Josefa Kajetána Tyla a MŠ
Plumlov (okres Prostějov): Základní škola
Poděbrady EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií
Pozořice (okres Brno-venkov): Základní škola
Praha: Základní škola Kořenského
Praha: Základní škola Šimanovská
Proseč (okres Chrudim): ZŠ Proseč
Prostřední Bečva (okres Vsetín): ZŠ a MŠ Prostřední Bečva
Přimda (okres Tachov) ZŠ Přimda
Řevnice ZŠ Řevnice
Semily: ZŠ a SŠ Waldorfská
Stará Ves (okres Bruntál): ZŠ a MŠ Stará Ves
Strančice (okres Praha-východ): ZŠ Strančice
Suchohrdly u Miroslavi (okres Znojmo): ZŠ a MŠ Suchohrdly u Miroslavi
Šternberk: Základní škola Šternberk
Teplice: Speciální ZŠ a MŠ, Teplice, U Červeného kostela 110
Tovačov: Základní škola a Mateřská škola
Valašské Klobouky: ZŠ Valašské Klobouky
Valašské Meziříčí: MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené
Veliš (okr.Jičín): Základní škola Bodláka a Pampelišky
Veselí nad Moravou: Základní škola Hutník
Vodňany: Základní škola Bavorovská+Základní škola Alešova
Votice ZŠ Votice
Vracov (okres Hodonín): Masarykova základní škola
Vrchlabí: Základní škola Školní
Zbiroh (okres Rokycany) ZŠ J.V.Sládka
Žďárec u Skutče (okres Chrudim): Základní škola a mateřská škola

...nahoru